Главная страница » Виктор Татьков

Виктор Татьков

Владислав Дрегер, рейдер з Донецька, використовується прокуратурою в якості «підставного» свідка у справах екс-чиновників Януковича

Генеральна прокуратура активізувала справу проти экс-судья Виктор Татьков, екс-голови Вищого господарського суду України часів Януковича і в жовтні 2018 року заарештувала ряд ласих об’єктів нерухомості в центрі Києва, що належать чиновнику. У цій справі багато дивних речей. Наприклад, арешт стався в рамках розслідувань, відкритих в 2013 році, тобто за часів того самого «злочинного режиму» Януковича. Крім того, у справі Татькова є і ще одна цікава деталь. Ключовим свідком у ньому виступає дуже токсичний Донецький рейдер Владислав Дрегер, який у 2011 році був заарештований за махінації та рейдерське захоплення заводу.

ПРИВІТ З 90-Х

Донецький шахрай Владислав Дрегер є вихідцем з широко відомого у вузьких колах Краматорського угруповання»17 дільниця». Саме це угруповання причетне до вбивства журналіста Александрова («Донецький Гонгадзе»). За словами самого Дрегера,» 17 дільниця «подарувала йому»не тільки безцінний досвід, а й потрібні знайомства».

І він їх застосував у гучних рейдерських захопленнях, якими прославився ще в кінці 90-х-початку 2000-х.За роки своєї рейдерської «кар’єри» до 2003 року Дрегер зумів «віджати» Зуївський енергомеханічний завод і ВАТ «Донецьке обласне підприємство автобусних станцій» (ДОПАС). В активі Дрегера виявилося близько 40 автостанцій в Донецькій області з пасажиропотоком більше одного мільйона чоловік на місяць. До 2011 року його бізнес тим же шляхом розширився за рахунок 75% ват «НОПАС» — Миколаївського об’єднання автовокзалів.

В епоху Януковича Дрегер вступив у конфлікт з його старшим сином Олександром, внаслідок чого був заарештований по “податковій лінії“. І аж до перемоги Євромайдану утримувався в Лук’янівському СІЗО. Активи тим часом були передані їм на довірену особу для «збереження».

Ім’я Дрегера знову спливло після подій 2014 року. Як писав раніше ОРД, Дрегер матеріалізувався в Києві відразу після Майдану. У столиці він постійно проводив зустрічі з сумнівними кримінальними елементами та одіозними «регіоналами». Як писали журналісти, в 2015 році в Києві почала нарощувати вплив нове кримінальне угруповання з вихідців Північного Донбасу і чеченців. ОЗУ активно вербувала до своїх лав бойовиків і різного роду тітушок. На чолі угруповання стоїть маловідомий в широких колах, але дуже навіть знаменитий у вузьких кримінальних, колишній донецький бізнесмен Владислав Дрегер.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх