Онлайн

Протягом декількох років рейкбек ПокерДом виплачував в найбільшому обсязі в порівнянні з іншими майданчиками. Завдяки програмі лояльності гравці могли повертати до 50% від сплаченої комісії, при цьому гроші надходили на рахунок щопонеділка. Але з 2019 року ПокерДом запускає нову VIP-систему. Дополнительно на https://hitspoker.ru/.

Оновлена програма лояльності отримала назву «Халява», з її допомогою можна отримувати миттєві бонусні виплати і майже так само швидко збільшувати банкролл. Щоб дізнатися, на які умовах гравці ПокерДом можуть отримувати рейкбек, пропонуємо познайомитися з нашим матеріалом.

Особливості VIP-системи
Нова програма лояльності вступила в силу 11 лютого 2019 року, її повна назва звучить як «Халява на Pokerdom». У чому полягають основні відмінності нової VIP-системи від старої? В першу чергу, кешбек виплачується швидше: якщо раніше грошей потрібно було чекати протягом тижня, то зараз нагорода надходить на баланс відразу після досягнення чергового рангу. Щоб стати учасником програми лояльності, не потрібно проходити ніяких додаткових реєстрацій, замість цього достатньо грати на ПокерДом в покер на реальні гроші.

Якщо ви вважаєте, що одних тільки миттєвих виплат недостатньо, вас чекають хороші новини. Адміністрація ПокерДом зберегла щотижневі виплати, нехай і дещо скоротивши їх в обсязі. Щоб претендувати на подібний кешбек, необхідно активно грати за столами протягом тижня, після чого в 03:00 за московським часом ви отримаєте грошовий приз в залежності від набраних балів. Цей додатковий подарунок покладається всім учасникам, яким вдасться набрати 4 ранг або вище, на його активацію відводиться 72 години з моменту отримання.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх