Главная страница » Listen free and buy

Listen free and buy

Музика є інтелектуальною власністю музикантів, які створили її, і для легального використання аудіокомпозицій необхідно платити роялті за кожне використання. Ми пропонуємо музику для скачування без ліцензійних відрахувань, але це не означає, що використання цих треків абсолютно безкоштовно. Вам просто потрібно заплатити за пісню один раз при завантаженні, і немає ніяких інших зборів або ліцензійних відрахувань за використання в майбутньому. Це майданчик для об’єднання музикантів, що створюють красиві аудіотреки, і людей, яким необхідний якісний звук для різних цілей. Всі аудіо, представлені на цьому сайті, є плодом професійної роботи декількох фахівців. Sevenskiemusic-це не просто музичний магазин; покращуємо якість вихідного матеріалу і допомагаємо трекам звучати найкращим чином. У нас ви зможите listen free and buy.


Для яких цілей найчастіше використовується цей звук?
Цільова аудиторія треків на цьому сайті-люди і компанії, які хочуть платити за відмінну музику без ліцензійних відрахувань для комерційного використання в якості:

Фонові треки;
Зразок;
Пісня;
Удар.
Жоден фільм або реклама не обходяться без музичного супроводу, і ми висуваємо високі вимоги до бібліотеки, представленої на цьому сайті, щоб вона звучала чисто на будь-якому обладнанні. Сьогодні відео стало найпопулярнішим типом контенту, тому високоякісний звук робить відео виразним і незабутнім. Не потрібно наймати композиторів, відповідну по духу композицію ви можете знайти і завантажити тут, серед тисяч відмінних треків.

Ресторани, кафе, бари, клуби, магазини та багато інших громадських місць потребують музики для комерційного використання в якості фонового звуку. У таких випадках використання музики з гонораром буде дуже дорогим, враховуючи, що вам доведеться платити кожен раз, коли звучить композиція.

Ще одна цільова аудиторія, яка купує музику на нашому сайті, — це Інші музиканти, ді-джеї, які шукають основний продукт для своїх майбутніх хітів. Тут представлені тільки якісні треки, з відмінним виконанням і чистим звуком.

При покупці аудіо без ліцензійних відрахувань виграють всі: композитор отримує оплату за свою роботу і зберігає авторські права, а споживач отримує високоякісні треки за розумну плату.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх