Tommy Hilfiger

Все почалося з рекламного щита на Таймс-Сквер, створеного найбільшим арт-директором Джорджем Лоїсом. Тоді публіка в подиві зупинялася біля хитромудрого білборда і уважно розгадувала незвичайний ребус: «Чотири найбільших американських дизайнера чоловічої одягу: R_L_, P_E_, C_ K_, T_ H_» Тоді світу вже добре були відомі імена таких геніїв, як Ральф Лорен (Ralph Lauren), Перрі Елліс (Perry Ellis) і Кельвін Кляйн (Calvin Klein), але кому належали останні ініціали T_H_ на той момент ще ніхто не знав. Поруч з цим ребусом красувалася синьо-червоно-біла емблема, супроводжена підписом:»це логотип самого маловідомого з цих чотирьох». На наступний день після появи реклами на головній вулиці Нью-Йорка мільйони людей кинулися в магазин того самого маловідомого бренду. Tommy Hilfiger USA доставка самолетом в Москву и Санкт-Петербург Ім’я людини, яка не побоялася поставити себе поруч з уже існуючими геніями – Томмі Хілфігер (Tommy Hilfiger).
ГІД ДЛЯ ПОКУПЦІВ
Де купити Tommy Hilfiger в США
Перерахувати всі можливі варіанти покупки одягу від Томмі в Америці у нас навряд чи вийде. Занадто їх багато. Але ми спробуємо показати найцікавіші варіанти.

  • Офіційні магазини марки не співпрацюють з компаніями-мейлфорвардерами. Але є альтернативні перевірені варіанти, де ви можете купити речі бренду з вигодою для гаманця.
    Tommy Hilfiger на Amazon.com

Придбання Tommy Hilfiger на Amazon має дві великі переваги. По-перше, вибір тут навіть більше, ніж на офіційному сайті, особливо серед моделей минулих колекцій. На Amazon нерідко можна знайти класичні речі, які офіційно не випускаються вже кілька років. По-друге, тут є максимальна кількість варіантів оплати, і магазин довго і успішно співпрацює з такими мейлфорвардерами, як Pochtoy.com.
Для жінок
Для чоловіків
Для дітей

Ціни на Amazon теж часто нижче, ніж на офіційному сайті.
Але будьте уважні: подивіться на рейтинг продавця, і на співвідношення позитивних відгуків до негативних. Якщо ціна сильно нижче звичайної, не зайвим буває почитати коментарі, щоб переконатися в тому, що це не підробка.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх