Главная страница » Строительство коттеджа

Строительство коттеджа

Для кожного об’єкта закріплюється менеджер, який відповість на всі питання, вирішить будь-які проблеми. Адже на будівництві працює безліч вузькопрофільних фахівців. Спілкування з кожним з них із Замовником може зажадати більше часу і з’явитися джерелом плутанин, неточностей і подібного роду проблем. Найкраще строительство коттеджа в Екатеринбурге.

Вартість дослідження грунту від 7 500 грн (три свердловини по 6-8 метрів глибиною кожен) для невеликих будинків. Якщо планується будувати великий будинок, то може знадобитися більше свердловин (1 500 грн за кожне наступне буріння і дослідження грунту).

Вартість спорудження фундаменту становить від 650 грн за м3. Докладні відомості ви можете знайти в розділі будівництво фундаментів.

Завдяки повністю прозорій схемі роботи на даний момент ми взяли участь в 50 завершених проектів з високою удоволетворенностью замовників, що дає вам абсолютну гарантію позитивного досвіду роботи з нами.
Будівництво будинку можна розбити на наступні ключові етапи:
Проектування. Виконаємо проект будь-якої складності, будь-які ідеї замовника будуть реалізовані найоптимальнішим способом.
Адаптація та геологічні дослідження. Практично будь-який проект вимагає внесення коригувань під місцевість.
Забезпечення умов на ділянці. Вода, електрика, побутівки, зберігання матеріалів, зведення тимчасового паркану, і так далі.
Будівництво фундаменту. Основа вашого будинку. Тут потрібно все дуже уважно розрахувати, і не робити спираючись на думку «сусідів». Слід врахувати стан грунту, вогкості, щоб уникнути осідань і тріщин.
Стіна. Визначаємося з матеріалами (газобетон, цегла або дерево) і зводимо
Бетонування перекриттів.
Пристрій покрівлі (дах). Тут відмінний простір для вашої творчості. Адже на ринку надано великий вибір кольорів, форм і матеріалів з яких роблять дахи.
Утеплення фасаду. Визначаємося з матеріалом (мінеральна вата або пінопласт) і утеплюємо 🙂
А далі паркани, доріжки, навіси, Альтанки, будь-які типи зовнішніх будівель ми зведемо з мінімальними витратами і відмінною якістю.

При будівництві будинку слід враховувати безліч дрібниць. Хороший будинок простоїть близько 100 років, а швидше за все і більше. Тому ми закликаємо наших клієнтів вибирати кращі матеріали. У ряді випадків-це несуттєво впливає на ціну будинку, але результат набагато кращий.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх