Главная страница » Смартфон Red Magic 6 отримує 120-ватний адаптер

Смартфон Red Magic 6 отримує 120-ватний адаптер

резидент Nubia Technology Ни Фей (Ni Fei, на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter повідомив про те, що новий ігровий смартфон не тільки підтримує швидку зарядку потужністю 120 Вт, але і містить відповідний зарядний пристрій на основі нітриду галію в комплекті.

Все більше і більше нових телефонів не оснащені зарядними пристроями, інші моделі комплектуються повільними адаптерами. Наприклад, смартфон підтримує 65-ватну зарядку, але в комплекті присутній 30-ватний адаптер. Red Magic 6 отримає 120-ватних зарядний пристрій в стандартному комплекті поставки. Ні Фей

450 мА•ч в минуту: так быстро заряжается новый смартфон Red Magic 6

Він додав, що цей адаптер на основі нітриду галію відрізняється не тільки високою швидкістю зарядки, а й невеликими розмірами. Ні Фей заявив, що від 0 до 50% смартфон Red Magic 6 за допомогою комплектного адаптера заряджається за 5 хвилин. Смартфон оснащений акумулятором ємністю 4500 мА•год, тобто він поповнює ємність на 450 мА•год кожну хвилину (протягом перших 5 хвилин).

Що стосується проблеми нагріву, то вона була вирішена Red Magic 6, зокрема, за допомогою системи активного охолодження, в яку входить вентилятор. Це перший флагман на базі Snapdragon 888 з вентилятором. Також смартфон отримає екран з частотою оновлення зображення 120 Гц і частотою опитування сенсорного шару 400 Гц. Nubia Red Magic 6 офіційно представлять 4 березня. 

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх