Израиль

Виробництво і монтаж електричних пергол в Рішон-ле-Ціоні. Пергола-це найкраще, багатосезонне, захисне рішення

Ваш. Це автоматична система організації зони відпочинку поруч з вашим будинком, басейнами, ресторанами і будинками. Дополнительно на https://pergolatent.co.il/statiy/ustanovka-pergoli-rishon-li-cion.

Кава

Створення проекту установки перголи Рішон Ле Ціон

Ми візьмемо на себе відповідальність за всі роботи, які будемо виконувати

Фото пергола Рішон Ле Ціон

Виробництво монтажних Рішон ле-Ціон електричний альтанка, Рішон ле-Ціон автоматична установка Альтанки ,

Установка автоматичної Альтанки Рішон Ле-Ціон

Установка перголи Рішон Ле-Ціон

Залиште заявку

Географія і клімат в Рішон-ле-Ціоні

Рішон-ле-Ціон на сьогоднішній день є одним з головних ділових і торгових центрів країни. У місті є кілька промислових зон, більшість підприємств працюють у сфері виноробства, будівництва, сфери послуг і торгівлі. В останні роки тут відкрився ряд підприємств і компаній, що спеціалізуються на розробці програмного забезпечення, електронних технологіях, менеджменті та маркетингу.

Фабрики і майстерні розташовані в промисловій зоні, яка стала популярним місцем розваг з пабами, танцювальними клубами і ресторанами. Промисловість в місті в основному ділиться на два промислових центри: стару промислову зону в північній частині міста і нову промислову зону на заході міста.

Двома найбільшими торговими центрами Рішон-ле-Ціона є Торговий комплекс Ротшильда в старому центрі міста і торговий центр «Золотий Каньйон» в новому Західному регіоні.

Ресторани і кафе активно використовують автоматичні Альтанки. Перехід від звичайного укриття до альтанки дозволить вам керувати сонячними струмами. Крім зручності пергола дозволяє заощадити на сплаті певних податків.

У муніципалітеті діє ТОВАРИСТВО культури, спорту та дозвілля. Вона завідує культурними залами, парками, спортивними центрами, художніми, драматичними і балетними, музичними школами, танцювальними колективами, міським оркестром і багатьом іншим. У всіх частинах міста розташовані міські бібліотеки та читальні зали з багатою колекцією книг. Є дві бібліотеки з колекцією книг російською мовою. У місті є 7 басейнів, міський пляж-один з найбільш зручних і чистих в країні. Його довжина становить близько кілометра. Нещодавно була побудована нова набережна, планується будівництво трьох готелів, клубу водних видів спорту, магазинів, кафе, дитячих атракціонів і багато чого іншого. У місті побудований найбільший парк розваг на Близькому Сході — «суперленд».

У Рішон-ле-Ціоні жаркий клімат. Взимку буває багато дощів. Протягом року в місті випадає невелика кількість опадів. Середня річна температура становить 19,5 градуса. Щорічно тут випадає близько 571 мм опадів.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх