Carrot Quest

Carrot Quest-це банк для малого бізнесу. Вони допомагають індивідуальним підприємцям і компаніям організувати свою роботу, надаючи в тому числі послуги бухгалтерів і юристів, і природно, що команді доводиться відповідати на величезну кількість питань від своїх клієнтів.

На кожній сторінці сайту Модульбанку в правому нижньому кутку завжди можна знайти іконку чату. Це не ново-всі вже давно звикли до онлайн-чатів, це зручно і швидко. Виникло питання — його відразу можна задати в чаті.

Чат Модульбанка
Коли відкривається чат, ви бачите вітальне повідомлення: на будь-яке питання Модульбанк обіцяє відповісти за 10 хвилин, а якщо не впорається, то подарує Вам місяць безкоштовного обслуговування. Досить амбітно. Давайте заглянемо всередину і подивимося, як організована робота операторів чату банку і чому вони не бояться робити таких заяв.

Оператори чату Модульбанка
Для роботи з чатом МодульБанк використовує Carrot quest. Сервіс також включає в себе інструменти для автоматизації маркетингу і нескладної аналітики, але чат — один з найпопулярніших його інструментів.

Які завдання Модульбанк вирішує за допомогою чату Carrot quest:

Консультація клієнтів та потенційних клієнтів банку по продуктах / послугах;
тех. підтримка обладнання;
підтримка клієнтів;
продаж.
Всього в команді Модульбанку 27 операторів, які обробляють 200-250 звернень в чат щодня.

Все розкладено по поличках
Коли користувач пише в чат на сайті, діалог потрапляє в загальний розділ. Там на питання відповідає перша лінія підтримки або, якщо питання складне і вимагає відповіді більш вузького фахівця, направляє його в спеціалізований канал.

Кожен канал-це, по суті, якийсь відділ:

Ба (бізнес-асистенти) — підтримка діючих клієнтів банку;
Технічна підтримка-обслуговування обладнання (каси, еквайринг);
МодульКасса-питання по конкретному продукту компанії;
Пошта-вхідна кореспонденція;
Бухгалтерія-консультація клієнтів по продукту банку » Бухгалтерія”;
Телемаркетинг МодульКасса.

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх