Главная страница » Бронешлем 2 класса защиты

Бронешлем 2 класса защиты

Надійно вберігає голову солдата від ураження вогнепальною зброєю. Модель вітчизняного виробництва розроблена в 80-х рр. минулого століття для укомплектування спеціальних підрозділів МВС. Основною областю використання є тактичні і штурмові операції, де є великий ризик отримання травм від рушничного картечі, пістолетних куль, ручних гранат і дробу.
Конструкція складається з 3 профільованих сталевих елементів, які вставляються в кишені текстильного чохла. Таким чином, забезпечується повна кругова захист голови солдата. У нас Надійно вберігає голову солдата від ураження вогнепальною зброєю. Модель вітчизняного виробництва розроблена в 80-х рр. минулого століття для укомплектування спеціальних підрозділів МВС. Основною областю використання є тактичні і штурмові операції, де є великий ризик отримання травм від рушничного картечі, пістолетних куль, ручних гранат і дробу. У нас найращій бронешлем 2 класса защиты купить. Конструкція складається з 3 профільованих сталевих елементів, які вставляються в кишені текстильного чохла. Таким чином, забезпечується повна кругова захист голови солдата. Бронешлем «Сфера» щільно підганяється під розмір голови (в діапазоні від 56 до 62 р.). Це дуже важливо, адже при ударі від кулі або великого осколка, вільно бовтається каска може нанести важку запреградную травму. Підгонка по ширині проводиться затягуванням і слабшанням шнурівки, розташованої на тканинній основі військового шолома. Розмір у вертикальній площині регулюється ременем, підтискає підборіддя міцної полімерної чашкою. Щільно притиснута до голови кулестійким каска значно знижує динамічний вплив від удару кулею або осколком завдяки амортизується шару. М’який пенополіуретановий демпфер встановлений у внутрішній частині тактичного Бронешоломи. За ДСТУ-В4103, дійсному на території України, військова каска «Сфера» відповідає класу захисту 2 і витримує постріли: • кулею калібру 7,62 мм в пістолетному патроні 57-Н-134с в сталевій оболонці з сердечником зі сталі (швидкість 430 ± 15 м / c, маса 5,5 г), випущеному з пістолета ТТ; • патроном пістолета ПСМ калібру 5,45 мм 7Н7 з кулею ПСТ (5,45 х 18 мм) і всіх попередніх класів. Також захисний шолом пройшов випробування обстрілом посиленим патроном LUGER калібру 9 мм. Продається модель «Сфера» в комплекті з чохлом з камуфляжної тканини і нейлонової сумкою, що полегшує транспортування і зберігання Бронешоломи. Для повноцінного захисту солдата рекомендуємо звернути увагу на бронежилети аналогічного класу захисту. Наприклад, на Ескорт 2П . Вберегти очі від осколків і куль можна за допомогою балістичних очок ESS Crosshair 3LS Kit Black ..

Бронешлем «Сфера» щільно підганяється під розмір голови (в діапазоні від 56 до 62 р.). Це дуже важливо, адже при ударі від кулі або великого осколка, вільно бовтається каска може нанести важку запреградную травму. Підгонка по ширині проводиться затягуванням і слабшанням шнурівки, розташованої на тканинній основі військового шолома.
Розмір у вертикальній площині регулюється ременем, підтискає підборіддя міцної полімерної чашкою.

Щільно притиснута до голови кулестійким каска значно знижує динамічний вплив від удару кулею або осколком завдяки амортизується шару. М’який пенополіуретановий демпфер встановлений у внутрішній частині тактичного Бронешоломи.

За ДСТУ-В4103, дійсному на території України, військова каска «Сфера» відповідає класу захисту 2 і витримує постріли:
• кулею калібру 7,62 мм в пістолетному патроні 57-Н-134с в сталевій оболонці з сердечником зі сталі (швидкість 430 ± 15 м / c, маса 5,5 г), випущеному з пістолета ТТ;
• патроном пістолета ПСМ калібру 5,45 мм 7Н7 з кулею ПСТ (5,45 х 18 мм) і всіх попередніх класів.
Також захисний шолом пройшов випробування обстрілом посиленим патроном LUGER калібру 9 мм.

Продається модель «Сфера» в комплекті з чохлом з камуфляжної тканини і нейлонової сумкою, що полегшує транспортування і зберігання Бронешоломи.
Для повноцінного захисту солдата рекомендуємо звернути увагу на бронежилети аналогічного класу захисту. Наприклад, на Ескорт 2П . Вберегти очі від осколків і куль можна за допомогою балістичних очок ESS Crosshair 3LS Kit Black .

kolibrius

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Наверх